Švęsti! Tokiu šūkiu pasitikome tarptautinę Spina Bifida ir Hidrocefalija (liet. įgimta stuburo smegenų išvarža ir vandenė) dieną. Nes mums nusibodo visuomenėje vyraujanti nuomonė, kad neįgalūs žmonės tik verkia, skundžiasi ir prašo visų materialinės pagalbos! Vienintelė pagalba, kurios mes norėtume iš visuomenės – priimti tokius, kokie esame, su netobulais fiziniais kūnais, kuriems judėjimui reikalingi vežimėliai ir visų mūsų pastangos pritaikyti aplinką mūsų „kojoms“.

Spalio 26 dieną suvažiavome į sostinę iš visos Lietuvos švęsti mūsų dieną, džiaugtis, kad gyvename, esame protingi, linksmi, gražūs ir laimingi! Pasižiūrėti nuotaikingos ir stebinančios metalisto, iliuzionisto Nicholo Kin pasirodymo pakvietėme visus energetikos ir technikos muziejaus lankytojus. Esame labai dėkingi energetikos ir technikos muziejui už suteiktą erdvę šventei ir dalinį patalpų pritaikymą žmonėms su judėjimo negalia.

Taip pat norime atkreipti visų dėmesį į pagrindinę (70%) šią negalią sukeliančią priežastį – folio rūgšties trūkumą pirmaisiais nėštumo mėnesiais. Rekomenduojama folio rūgštį pradėti gerti prieš pastojant (3 mėn.) ir pastojus pirmuosiuos 3 mėnesius.

Kitos naujienos

Visos naujienos

Daugiau