Lietuvos Spina bifida ir hidrocefalija asociacija (SBHA) Tarptautinės Spina bifida ir hidrocefalijos dienos proga organizuoja metinį renginį  „Kartu mes stipresni!“, kuris vyks spalio 27 d. vaizdingoje Lietuvos vietoje − Raudondvario pilies dvarehttps://www.raudondvariodvaras.lt/.

Renginio laikas nuo 12.00 iki 17.00 val.

Renginys atviras ir skirtas visai Spina bifida bendruomenei plačiąja prasme. Į susitikimą „Kartu mes stipresni!“ kviečiami žmonės, turintys Spina bifida ir hidrocefaliją, vaikai ir suaugusieji, jų artimieji bei visi neabejingi Spina bifida ir hidrocefalijos bendruomenės problemomis ir aktualijoms. Neformalioje draugiškoje ir jaukioje aplinkoje prie kavos ar arbatos puodelio bendrausime, dalinsimės savo išgyvenimais, lūkesčiais ir laimėjimais, diskutuosime apie „spinabifidukų“ problemas ir jų galimų sprendimo būdų perspektyvas Lietuvoje. Taip pat visi susidomėję galės susipažinti su SBHA veikla ir „gyvai“ pabendrauti su asociacijos nariais.

Svečius kviesime į ekskursiją-pasivaikščiojimą su grafiene Rozalija po Raudondvario pilies parką.

Tam, kad vaikai susitikimo metu nenuobodžiautų, jiems siūlysime edukacinius užsiėmimus. Edukacinių užsiėmimų dalyvio mokestis bus iš dalies finansuojamas SBHA lėšomis.

„Magnetukų gamyba“. Edukacinio užsiėmimo metu kursime išskirtinius magnetukus – vaikai išsirinks sau patinkančio gyvūno formą ir jį nuspalvins. Paveikslėliai padengti specialiu paviršiumi, kurį paraižius išryškėja vaivorykštės spalvos. Magnetukai atgyja ir tampa nuostabi rankų darbo puošmena ar dovana. Edukacija skirta vaikams nuo 3 m iki 10 m. Edukacijos trukmė – 45 min. Dalyvio mokestis – 2 eurai.

Gintaro edukacija „Žemės atmintis“. Edukacijos dalyviai susipažins su gintaro ir kitų fosilijų susiformavimu. Renginyje bus apžvelgiamas priešistorinis etapas nuo dinozaurų išnykimo prieš 60 mln. metų, gintaro formavimosi prieš 40-50 mln. metų iki šių dienų. Bus tyrinėjamos nepaprastos Baltijos gintaro savybės. Edukacijos kūrybinis iššūkis – pasigaminti sau arba tikram draugui unikalią gintarinę draugystės apyrankę! Edukacijos trukmė – 1val. Dalyvio mokestis – 3 eurai.

Asmenims, turintiems Spina Bifida ir hidrocefaliją, edukacinė programa nemokama.

Vaišės – suveštinės/suneštinės. 

Prašome visus norinčius dalyvauti edukacinėse uzsiėmimuose užpildyti registracijos formą: https://goo.gl/forms/gGPjWrdPII6EjTVn2

 Registracija būtina!

Kitos naujienos

Visos naujienos

Daugiau